چربی سوزی سریع با خوردن 6 گروه مواد غذایی خوشمزه

0
1824
Loading...
graphicstock.com

  چربی سوزی سریع با خوردن 6 گروه مواد غذایی خوشمزه

 چربی سوزی راه و روش فراوانی دارد. یکی از بهترین راه ها برای بالا بردن سرعت چربی سوزی بدن اضافه کردن گروه هایی از مواد غذایی به برنامه غذایی روزانه تان است. این دسته مواد غذایی سرعت چربی سوزی تان را بالا می برند.

چربی سوزی تان را با مواد غذایی زیر سرعت بخشید

  کمی سرعت دادن به سوخت و ساز بدن آنچنان کار دشواری نیست. تنها کافیست این غذاها را به برنامه غذایی خود راه دهید.

چربی سوزی سریع با فلفل تند

ترکیب کپسایسین که فلفل تندی خود را از آن دارد، با بالا بردن سرعت سوخت و ساز و مهار هوس غذایی ارتباط مستقیم دارد.

چربی سوزی سریع با غلات کامل

غلات کامل حاوی مقدار زیادی فیبر و کربوهیدرات های پیچیده هستند، که به بالا بردن سرعت سوخت و سازتان کمک می کند. فقط دقت کنید تا از غلات کامل واقعی را میل کنید.

Loading...

چربی سوزی سریع با قهوه

کافئین به شکل طبیعی سیستم عصبی مرکزی را تحریک می کند، نوشیدن روزانه قهوه می تواند 5 تا 8 درصد سرعت متابولیزم را بالا ببرد.

چربی سوزی سریع با سرکه

سرکه مزایای فراوانی برای سلامت دارد از جمله توانایی سوزاندن چربی. تحقیقات نشان داده اسیدی در سرکه موجود است که به ژن ها سیگنال می فرستد تا چربی ها را بشکنند. همچنین استفاده از مقداری سرکه پس از خوردن کربوهیدرات های تصفیه شده باعث می شود از بالا رفتن ناگهانی قند خون جلوگیری شود.

چربی سوزی سریع با مرکبات

خوردن مرکبات هم به سوزاندن چربی ها کمک می کند و هم روی سوخت و ساز تاثیر می گذارد. دفعه دیگری که به دنبال میان وعده بودید یک گریپ فروت یا پرتغال میل کنید تا سطح انسولین بدن کنترل شود.

چربی سوزی سریع با ادویه جات

ادویه جات یکی از ساده ترین موارد برای به کارگیری است، تا سرعت سوخت و ساز بدن را بالا نگه دارد. ادویه هایی مانند زردچوبه و دارچین بهترین تاثیر را روی بالا بردن حرارت بدن، و همچنین بالا بردن سرعت سوزاندن چربی دارند

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
نام خود را وارد کنید