8 نشانه که می گوید رابطه شما با همسرتان سرد شده

0
1512
Loading...
graphicstock.com

کم کم افکار و اشتباهات رفتاری در زندگی مشترک شما را به سمت رابطه سرد می کشاند ، بخوانید تا بدانید که کدام نشانه ها در زندگی زناشویی از علامت های اصلی آسیب دیدگی رابطه با همسر است.

نشانه های رابطه های سرد

فقط تعدادی از زوجین هستند که زندگی شان را هم در شادی و هم در بدبختی مدیریت می کنند. ناسازگاری بین زوجین علل مختلفی دارد، مثلا یکی از این علل سوء مصرف مواد می تواند باشد،که تأثیرات منفی را روی فرد در کوتاه مدت و درازمدت می گذارد.رابطه سرد

رابطه سرد

وقتی تصمیم اشتباهی برای یک رابطه می گیرید، باید به تصمیم اشتباهی که پشت این قضیه است فکر کنید و اگر همسرتان به حد کافی عاقل است که بدبختی ها را پشت سر می گذارد، باید شما هم متقابلاً به سمت صلح حرکت کنید.

عادات و رفتارهای اشتباهی که منجربه سرد شدن رابطه شما و همسرتان می شود

نشانه 1 : اگر شما دعوای سختی با همسرتان داشته باشید، آیا چیزی به دوستانتان در این رابطه می گویید؟ در کل شما دوست دارید قسمت زشت زندگی خود را بپوشانید. اگر شما در مورد بحثی که با همسرتان داشتید با دوستان خود صحبت کنید در واقع ارزشی برای این رابطه قائل نشده اید.

Loading...

نشانه 2 : وقتی شما مشغول کار دیگری هستید اگر در مورد دعوای گذشته خودتان مکرر فکر کنید، همه ی مدت را رنج می برید و ناراحت هستید، ممکن است به این نتیجه برسید که به این زندگی ادامه ندهید.

نشانه هایی که میگوید رابطه سردی با همسرتان دارید

نشانه 3 : اگر شما هنگام دعوا حالت تدافعی به خودتان بگیرید و دهان خود را باز کنید و هر چه می خواهید بگویید رابطه خود را از بین برده اید.

نشانه 4 : احساس میکنید زندگی مثل یک تله است؟ اگر شما هر دقیقه از روز این پشیمانی از رابطه را با خود حمل کنید، حتما سریعا با همسر خود صحبت کنید. فکر می کنید تفاوت های ناسازگاری با یک دیگر دارید؟

نشانه 5 : اگر تا به حال در وسط بحث با همسرتان گفته اید از زندگیم برو بیرون یا بر عکس همسرتان به شما گفته ، خیلی اشتباه کرده اید چون اینجور الفاظ زندگی را تلخ می کند.

نشانه 6 : آیا وقتی از کوره در میروید مجبور می شوید از حرکات فیزیکی استفاده کنید؟ این بسیار خطرناک است.

نشانه 7 : آیا مقابل کودکانتان دعوا می کنید ؟ یا هنگامی که در تعطیلات هستید؟ یا هنگامی که برای 5 دقیقه صحبت می کنید به دلیل اختلاف نظراتتان با تنش رو برو می شوید؟بهتر است به جای اینکه زندگی را جهنم کنید تصمیم نهایی را بگیرید.

نشانه 8 : آیا از لمس کردن همسرتان هم رنج می برید؟ آیا هر لمسی را کنار می زنید؟پس بنشینید و دوباره فکر کنید.

8 نشانه که می گوید رابطه شما با همسرتان سرد شده

Loading...

جواب دهید

نظر دهید
نام خود را وارد کنید